Voorspellingen Willem II - Go Ahead Eagles (Eredivisie)
Komende zaterdag (27 november 2021) zal in Tilburg (Koning Willem II Stadion, 14700 plekken) om 21:00 de wedstrijd Willem II tegen Go Ahead Eagles in de 14e Eredivisie speelronde gespeeld worden. De wedstrijd zal vanaf 21:00 onder leiding staan van Laurens Gerrets en zijn assistenten Cristian Dobre en Joris Westhof. Wat denken de Nederlandse bookmakers van deze wedstrijd? Wat denkt de community van deze wedstrijd en wat denkt “Gekke Henkie” van deze Eredivisie wedstrijd? Bekijk onze voorspellingen voor Willem II-Go Ahead Eagles vanuit diverse invalshoeken. Laatste update: 26-11-2021 om 23:59
Let op: deze wedstrijd is al gespeeld en de voorspellingen zijn niet meer actueel. Maximaal 7 dagen voor de volgende ontmoeting tussen Willem II en Go Ahead Eagles zullen wij deze pagina updaten met actuele voorspellingen. In de tussentijd ben je misschien nieuwsgierig naar actuele Eredivisie voorspellingen?
Voorspel de wedstrijd Willem II-Go Ahead Eagles en win!
Op dit moment hebben 149 deelnemers aan ons spel een voorspelling geplaatst voor de wedstrijd Willem II - Go Ahead Eagles. Het spel heeft als doel om alle wedstrijden in de komende Eredivisie speelronde juist te voorspellen. Lukt dat, dan wordt je de Combi Koning! Wij vinden het interessant om te kijken wat het verschil is tussen de bookmakers en de community. De kans die bookmakers aan de uitslag geven halen wij uit de actuele Eredivisie odds bij bookmakers, deze kunnen ieder moment wijzigen.
Wat voorspellen de bookmakers
Wat voorspelt de community
Weersvoorspelling in Tilburg op 27 november 2021, 21:00

Voorspellingen op basis van weersverwachting
Wij hebben voor alle Eredivisie wedstrijden de weer-data per wedstrijd per plaats opgeslagen. Op basis van deze informatie kunnen wij voorspellingen maken over het aantal doelpunten, het aantal gele- en rode kaarten. De weersvoorspelling voor 27 november 2021, 21:00 staat hierboven. Deze weersverwachting vergelijken wij met data uit het verleden.
In 3610 Eredivisie wedstrijden die gespeeld werden tussen de 3.3 ℃ en maximaal 7.3 ℃...
Strafschoppen voorspelling
Een duikeling, een schwalbe of gewoon een ordinaire rotschop in het strafschopgebied: een strafschop, gegeven door scheidsrechter Laurens Gerrets, is het gevolg. Hoe groot is de waarschijnlijkheid dat er in de wedstrijd Willem II - Go Ahead Eagles minimaal 1 strafschop gegeven gaat worden?
Strafschoppen: 0
Voor: 0
Tegen: 0
Strafschoppen: 4
Voor: 2
Tegen: 2
Strafschoppen: 1
Voor: n.v.t.
Tegen: n.v.t.