Voorspellingen Feyenoord - Willem II (Eredivisie)
Komende zaterdag (02 april 2022) zal in Rotterdam (de Kuip, 51177 plekken) om 21:00 de wedstrijd Feyenoord tegen Willem II in de 28e Eredivisie speelronde gespeeld worden. De wedstrijd zal vanaf 21:00 onder leiding staan van Edwin van de Graaf en zijn assistenten Rens Bluemink en Patrick Inia. Wat denken de Nederlandse bookmakers van deze wedstrijd? Wat denkt de community van deze wedstrijd en wat denkt “Gekke Henkie” van deze Eredivisie wedstrijd? Bekijk onze voorspellingen voor Feyenoord-Willem II vanuit diverse invalshoeken. Laatste update: 01-04-2022 om 23:59
Let op: deze wedstrijd is al gespeeld en de voorspellingen zijn niet meer actueel. Maximaal 7 dagen voor de volgende ontmoeting tussen Feyenoord en Willem II zullen wij deze pagina updaten met actuele voorspellingen. In de tussentijd ben je misschien nieuwsgierig naar actuele Eredivisie voorspellingen?
Voorspel de wedstrijd Feyenoord-Willem II en win!
Op dit moment hebben 33 deelnemers aan ons spel een voorspelling geplaatst voor de wedstrijd Feyenoord - Willem II. Het spel heeft als doel om alle wedstrijden in de komende Eredivisie speelronde juist te voorspellen. Lukt dat, dan wordt je de Combi Koning! Wij vinden het interessant om te kijken wat het verschil is tussen de bookmakers en de community. De kans die bookmakers aan de uitslag geven halen wij uit de actuele Eredivisie odds bij bookmakers, deze kunnen ieder moment wijzigen.
Wat voorspellen de bookmakers
Wat voorspelt de community
Weersvoorspelling in Rotterdam op 02 april 2022, 21:00

Voorspellingen op basis van weersverwachting
Wij hebben voor alle Eredivisie wedstrijden de weer-data per wedstrijd per plaats opgeslagen. Op basis van deze informatie kunnen wij voorspellingen maken over het aantal doelpunten, het aantal gele- en rode kaarten. De weersvoorspelling voor 02 april 2022, 21:00 staat hierboven. Deze weersverwachting vergelijken wij met data uit het verleden.
In 5279 Eredivisie wedstrijden die gespeeld werden tussen de 5.3 ℃ en maximaal 9.3 ℃...
Strafschoppen voorspelling
Een duikeling, een schwalbe of gewoon een ordinaire rotschop in het strafschopgebied: een strafschop, gegeven door scheidsrechter Edwin van de Graaf, is het gevolg. Hoe groot is de waarschijnlijkheid dat er in de wedstrijd Feyenoord - Willem II minimaal 1 strafschop gegeven gaat worden?
Strafschoppen: 2
Voor: 1
Tegen: 1
Strafschoppen: 0
Voor: 0
Tegen: 0
Strafschoppen: 1
Voor: n.v.t.
Tegen: n.v.t.