Gratis voetbal, tennis en andere sport livestreams. Zoek, vind en kijk.

Zoek op sport. Zoek op competitie. Zoek op wedstrijd.

Wat is er leuker dan livestreams bekijken van jouw favoriete voetbal, tennis of dartswedstrijd? Er worden op internet nogal wat livestreams gepubliceerd die rechteloos worden aangeboden. Wij halen voor populaire bookmakers als Unibet, Bwin en Bet365 de livestreams (live) op en tonen deze hieronder. Je kan eenvoudig zoeken naar de wedstrijd die jij zoekt.

Nu live op Unibet

Laatste update: 1 seconde geleden
Spain (QUAVO) - Netherlands (Dimqaa) Esports, 07:00 NU LIVE
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Argentina (Fleshka77) Esports - Belgium (CarlWhizzer) Esports, 07:42 NU LIVE
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Italy (Oolancer) Esports - Spain (QUAVO), 07:42 NU LIVE
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Duka, Andrey - Vshivkov, Pavel, 07:00 NU LIVE
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Sri Lanka - Bangladesh, 06:30 NU LIVE
Cricket, Internationale Test Cricket, Matches
Jones, Scott - Addison, Aaron, 06:53 NU LIVE
Tennis, UTR Pro Tennis Series, Australië

Hoe werken deze gratis livestreams?

Online is gemeengoed. Iedereen is online, altijd en overal. Jong en inmiddels ook oud. Je kan je haast niet indenken dat je een weddenschap vroeger alleen maar offline, bij de sigarenboer kon afsluiten. Live wedden bestond nog niet.

Waarom kunnen bookmakers livestreams gratis aanbieden?

Bookmakers hebben als doel om zoveel mogelijk klanten tot dienst te zijn met sportweddenschappen. Live weddenschappen is daar een steeds groter onderdeel van. Veel klanten vinden het spannend en leuk om weddenschappen live af te sluiten rondom een wedstrijd die ze ook live kunnen zien. Soms via de televisie en als alternatief via internet. Op internet worden vele diensten aangeboden waarmee bezoekers gratis livestreams kunnen bekijken, deze livestreams worden vaak illegaal aangeboden. Er worden geen licentiekosten voor betaald. Bij bookmakers is dat anders. Bookmakers betalen voor een licentie om bijvoorbeeld de Eredivisie live te kunnen streamen. De enige vereiste is vaak dat je minimaal 1 euro tegoed op je bookmaker account moet hebben staan.

Eredivisie livestreams alleen vanuit het buitenland te bekijken

Vaak kunnen locale voetbalcompetities, zoals de Eredivisie, niet vanuit het land zelf worden bekeken bij een bookmaker. Dat heeft met ontbrekende licenties te maken. De Eredivisie is in Nederland bijvoorbeeld verkocht aan ESPN. Ook de licentie voor wedstrijden van Oranje zijn verkocht. Deze zal je dus nooit via een bookmaker kunnen bekijken, maar gelukkig wel via nationale televisie. Met andere competities als de Champions League en de Europa League is veel geld gemoeid qua uitzendrechten. Ook deze zal je niet bij bookmakers tegenkomen.

Livestreams in alle soorten en maten

Je kan het zo gek niet verzinnen of er is wel een livestream van. Natuurlijk zijn voetbal- en tennislivestreams het meest populair. Maar wat dacht je van tafeltennis, volleybal, bobsleeën, Esports, handbal en ijshockey? Allemaal sporten waar livestreams van worden uitgezonden. Hoogste niveaues maar ook de lagere niveaus.

Kwaliteit van de livestreams laat te wensen over.

Helaas zijn de livestreams nog niet van een hoge kwaliteit, de pixels vliegen je af en toe om de oren. Een liveuitzending op de televisie is nog het beste om een wedstrijd of evenement live te bekijken als basis voor je weddenschap.

Livestreams die vandaag nog moeten starten

Levante - Sevilla, 19:00
Voetbal, Spanje, La Liga
Osasuna - Valencia, 19:00
Voetbal, Spanje, La Liga
Real Betis - Athletic Club Bilbao, 20:00
Voetbal, Spanje, La Liga
Alavés - Villarreal, 21:00
Voetbal, Spanje, La Liga
Elche - Valladolid, 21:00
Voetbal, Spanje, La Liga
Cadiz - Real Madrid, 22:00
Voetbal, Spanje, La Liga
AC Milan - Sassuolo, 18:30
Voetbal, Italië, Serie A
Bologna - Torino, 20:45
Voetbal, Italië, Serie A
Crotone - Sampdoria, 20:45
Voetbal, Italië, Serie A
Genoa - Benevento, 20:45
Voetbal, Italië, Serie A
Juventus - Parma, 20:45
Voetbal, Italië, Serie A
Spezia - Inter, 20:45
Voetbal, Italië, Serie A
Udinese - Cagliari, 20:45
Voetbal, Italië, Serie A
Borussia Dortmund - 1. FC Union Berlin, 20:30
Voetbal, Duitsland, Bundesliga
TSG Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach, 20:30
Voetbal, Duitsland, Bundesliga
VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg, 20:30
Voetbal, Duitsland, Bundesliga
Werder Bremen - Mainz 05, 20:30
Voetbal, Duitsland, Bundesliga
1. FC Heidenheim - VfL Bochum, 18:30
Voetbal, Duitsland, 2. Bundesliga
Fortuna Düsseldorf - FC St. Pauli, 18:30
Voetbal, Duitsland, 2. Bundesliga
Hannover 96 - Jahn Regensburg, 18:30
Voetbal, Duitsland, 2. Bundesliga
SC Paderborn 07 - VfL Osnabrück, 18:30
Voetbal, Duitsland, 2. Bundesliga
Paris SG - Angers, 18:45
Voetbal, Frankrijk, Coupe de France
Lyon - Monaco, 21:10
Voetbal, Frankrijk, Coupe de France
Orleans - Le Mans, 19:00
Voetbal, Frankrijk, Championnat National
Manchester City (Rattata 522) Esports - AC Milan (AB Ovo) Esports, 08:45
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
Real Madrid (Arukonda) Esports - Ajax Amsterdam (Xalinho) Esports, 09:10
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
Manchester City (Rattata 522) Esports - Spartak Moscow (abeldos United) Esports, 09:35
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
AC Milan (AB Ovo) Esports - Ajax Amsterdam (Xalinho) Esports, 10:00
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
Spartak Moscow (abeldos United) Esports - Real Madrid (Arukonda) Esports, 10:25
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
Ajax Amsterdam (Xalinho) Esports - Manchester City (Rattata 522) Esports, 10:50
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
Spartak Moscow (abeldos United) Esports - AC Milan (AB Ovo) Esports, 11:15
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
Real Madrid (Arukonda) Esports - Manchester City (Rattata 522) Esports, 11:40
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
AC Milan (AB Ovo) Esports - Real Madrid (Arukonda) Esports, 12:05
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
Ajax Amsterdam (Xalinho) Esports - Spartak Moscow (abeldos United) Esports, 12:30
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
As Roma (xavi Iniestavic) Esports - Borussia Monchengladbach (bluemountstate) Esports, 15:45
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
Borussia Dortmund (Confession) Esports - Tottenham (Megapolice) Esports, 16:10
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
As Roma (xavi Iniestavic) Esports - Marseille (Fints) Esports, 16:35
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
Borussia Monchengladbach (bluemountstate) Esports - Tottenham (Megapolice) Esports, 17:00
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
Marseille (Fints) Esports - Borussia Dortmund (Confession) Esports, 17:25
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
Tottenham (Megapolice) Esports - As Roma (xavi Iniestavic) Esports, 17:50
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
Marseille (Fints) Esports - Borussia Monchengladbach (bluemountstate) Esports, 18:15
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
Borussia Dortmund (Confession) Esports - As Roma (xavi Iniestavic) Esports, 18:40
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
Borussia Monchengladbach (bluemountstate) Esports - Borussia Dortmund (Confession) Esports, 19:05
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
Tottenham (Megapolice) Esports - Marseille (Fints) Esports, 19:30
Voetbal, |Esports FIFA|, Liga Pro (2x6min)
Italy (Oolancer) Esports - Argentina (Fleshka77) Esports, 07:56
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Netherlands (Dimqaa) Esports - Belgium (CarlWhizzer) Esports, 07:56
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Belgium (CarlWhizzer) Esports - Italy (Oolancer) Esports, 08:10
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Netherlands (Dimqaa) Esports - Spain (QUAVO), 08:10
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Belgium (CarlWhizzer) Esports - Spain (QUAVO), 08:24
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Netherlands (Dimqaa) Esports - Argentina (Fleshka77) Esports, 08:24
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Italy (Oolancer) Esports - Netherlands (Dimqaa) Esports, 08:38
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Spain (QUAVO) - Argentina (Fleshka77) Esports, 08:38
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Belgium (CarlWhizzer) Esports - Argentina (Fleshka77) Esports, 08:52
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Spain (QUAVO) - Italy (Oolancer) Esports, 08:52
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Argentina (Fleshka77) Esports - Italy (Oolancer) Esports, 09:06
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Belgium (CarlWhizzer) Esports - Netherlands (Dimqaa) Esports, 09:06
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Marseille (Quavo) Esports - Lyon (Dimqaa) Esports, 09:30
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
OGC Nice (Oolancer) Esports - LOSC Lille (Carlwhizzer) Esports, 09:30
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
AS MONACO (FLESHKA77) - Lyon (Dimqaa) Esports, 09:44
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Marseille (Quavo) Esports - LOSC Lille (Carlwhizzer) Esports, 09:44
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
AS MONACO (FLESHKA77) - Marseille (Quavo) Esports, 09:58
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Lyon (Dimqaa) Esports - OGC Nice (Oolancer) Esports, 09:58
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
AS MONACO (FLESHKA77) - LOSC Lille (Carlwhizzer) Esports, 10:12
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
OGC Nice (Oolancer) Esports - Marseille (Quavo) Esports, 10:12
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Lyon (Dimqaa) Esports - LOSC Lille (Carlwhizzer) Esports, 10:26
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
OGC Nice (Oolancer) Esports - AS MONACO (FLESHKA77), 10:26
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
LOSC Lille (Carlwhizzer) Esports - OGC Nice (Oolancer) Esports, 10:40
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Lyon (Dimqaa) Esports - Marseille (Quavo) Esports, 10:40
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
LOSC Lille (Carlwhizzer) Esports - Marseille (Quavo) Esports, 10:54
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Lyon (Dimqaa) Esports - AS MONACO (FLESHKA77), 10:54
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Marseille (Quavo) Esports - AS MONACO (FLESHKA77), 11:08
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
OGC Nice (Oolancer) Esports - Lyon (Dimqaa) Esports, 11:08
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
LOSC Lille (Carlwhizzer) Esports - AS MONACO (FLESHKA77), 11:22
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Marseille (Quavo) Esports - OGC Nice (Oolancer) Esports, 11:22
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
AS MONACO (FLESHKA77) - OGC Nice (Oolancer) Esports, 11:36
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
LOSC Lille (Carlwhizzer) Esports - Lyon (Dimqaa) Esports, 11:36
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
AJAX (QUAVO) Esports - SL Benfica (Dimqaa) Esports, 12:00
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
LOSC Lille (Oolancer) Esports - AC Milan (CarlWhizzer) Esports, 12:00
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
AJAX (QUAVO) Esports - AC Milan (CarlWhizzer) Esports, 12:14
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
PSV (Fleshka77) Esports - SL Benfica (Dimqaa) Esports, 12:14
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
PSV (Fleshka77) Esports - AJAX (QUAVO) Esports, 12:28
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
SL Benfica (Dimqaa) Esports - LOSC Lille (Oolancer) Esports, 12:28
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
LOSC Lille (Oolancer) Esports - AJAX (QUAVO) Esports, 12:42
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
PSV (Fleshka77) Esports - AC Milan (CarlWhizzer) Esports, 12:42
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
LOSC Lille (Oolancer) Esports - PSV (Fleshka77) Esports, 12:56
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
SL Benfica (Dimqaa) Esports - AC Milan (CarlWhizzer) Esports, 12:56
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
AC Milan (CarlWhizzer) Esports - LOSC Lille (Oolancer) Esports, 13:10
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
SL Benfica (Dimqaa) Esports - AJAX (QUAVO) Esports, 13:10
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
AC Milan (CarlWhizzer) Esports - AJAX (QUAVO) Esports, 13:24
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
SL Benfica (Dimqaa) Esports - PSV (Fleshka77) Esports, 13:24
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
AJAX (QUAVO) Esports - PSV (Fleshka77) Esports, 13:38
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
LOSC Lille (Oolancer) Esports - SL Benfica (Dimqaa) Esports, 13:38
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
AC Milan (CarlWhizzer) Esports - PSV (Fleshka77) Esports, 13:52
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
AJAX (QUAVO) Esports - LOSC Lille (Oolancer) Esports, 13:52
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
AC Milan (CarlWhizzer) Esports - SL Benfica (Dimqaa) Esports, 14:06
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
PSV (Fleshka77) Esports - LOSC Lille (Oolancer) Esports, 14:06
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Real Betis (Zazabak) Esports - CF Valencia (Olom) Esports, 14:30
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
UD Levante (Yoshi) Esports - Getafe (CarlWhizzer) Esports, 14:30
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Granada CF (Oolancer) Esports - CF Valencia (Olom) Esports, 14:44
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Real Betis (Zazabak) Esports - Getafe (CarlWhizzer) Esports, 14:44
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
CF Valencia (Olom) Esports - UD Levante (Yoshi) Esports, 14:58
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Granada CF (Oolancer) Esports - Real Betis (Zazabak) Esports, 14:58
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Granada CF (Oolancer) Esports - Getafe (CarlWhizzer) Esports, 15:12
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
UD Levante (Yoshi) Esports - Real Betis (Zazabak) Esports, 15:12
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
CF Valencia (Olom) Esports - Getafe (CarlWhizzer) Esports, 15:26
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
UD Levante (Yoshi) Esports - Granada CF (Oolancer) Esports, 15:26
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
CF Valencia (Olom) Esports - Real Betis (Zazabak) Esports, 15:40
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Getafe (CarlWhizzer) Esports - UD Levante (Yoshi) Esports, 15:40
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
CF Valencia (Olom) Esports - Granada CF (Oolancer) Esports, 15:54
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Getafe (CarlWhizzer) Esports - Real Betis (Zazabak) Esports, 15:54
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Real Betis (Zazabak) Esports - Granada CF (Oolancer) Esports, 16:08
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
UD Levante (Yoshi) Esports - CF Valencia (Olom) Esports, 16:08
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Getafe (CarlWhizzer) Esports - Granada CF (Oolancer) Esports, 16:22
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Real Betis (Zazabak) Esports - UD Levante (Yoshi) Esports, 16:22
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Getafe (CarlWhizzer) Esports - CF Valencia (Olom) Esports, 16:36
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Granada CF (Oolancer) Esports - UD Levante (Yoshi) Esports, 16:36
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Porto (Zazabak) Esports - FC Sevilla (Olom) Esports, 17:00
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Lazio (YOSHI) Esports - Atalanta (CarlWhizzer) Esports, 17:00
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Chelsea FC (Oolancer) Esports - FC Sevilla (Olom) Esports, 17:14
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Porto (Zazabak) Esports - Atalanta (CarlWhizzer) Esports, 17:14
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Chelsea FC (Oolancer) Esports - FC Porto (Zazabak) Esports, 17:28
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Sevilla (Olom) Esports - Lazio (YOSHI) Esports, 17:28
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Chelsea FC (Oolancer) Esports - Atalanta (CarlWhizzer) Esports, 17:42
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Lazio (YOSHI) Esports - FC Porto (Zazabak) Esports, 17:42
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Sevilla (Olom) Esports - Atalanta (CarlWhizzer) Esports, 17:56
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Lazio (YOSHI) Esports - Chelsea FC (Oolancer) Esports, 17:56
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Atalanta (CarlWhizzer) Esports - Lazio (YOSHI) Esports, 18:10
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Sevilla (Olom) Esports - FC Porto (Zazabak) Esports, 18:10
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Atalanta (CarlWhizzer) Esports - FC Porto (Zazabak) Esports, 18:24
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Sevilla (Olom) Esports - Chelsea FC (Oolancer) Esports, 18:24
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Porto (Zazabak) Esports - Chelsea FC (Oolancer) Esports, 18:38
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Lazio (YOSHI) Esports - FC Sevilla (Olom) Esports, 18:38
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Atalanta (CarlWhizzer) Esports - Chelsea FC (Oolancer) Esports, 18:52
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Porto (Zazabak) Esports - Lazio (YOSHI) Esports, 18:52
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Atalanta (CarlWhizzer) Esports - FC Sevilla (Olom) Esports, 19:06
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Chelsea FC (Oolancer) Esports - Lazio (YOSHI) Esports, 19:06
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Schalke 04 (Yoshi) Esports - FC Augsburg (Carlwhizzer) Esports, 19:30
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Stuttgart (Zazabak) Esports - 1. FSV Mainz 05 (Olom) Esports, 19:30
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Koln (Oolancer) Esports - 1. FSV Mainz 05 (Olom) Esports, 19:44
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Stuttgart (Zazabak) Esports - FC Augsburg (Carlwhizzer) Esports, 19:44
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
1. FSV Mainz 05 (Olom) Esports - FC Schalke 04 (Yoshi) Esports, 19:58
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Koln (Oolancer) Esports - Stuttgart (Zazabak) Esports, 19:58
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Koln (Oolancer) Esports - FC Augsburg (Carlwhizzer) Esports, 20:12
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Schalke 04 (Yoshi) Esports - Stuttgart (Zazabak) Esports, 20:12
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
1. FSV Mainz 05 (Olom) Esports - FC Augsburg (Carlwhizzer) Esports, 20:26
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Schalke 04 (Yoshi) Esports - FC Koln (Oolancer) Esports, 20:26
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
1. FSV Mainz 05 (Olom) Esports - Stuttgart (Zazabak) Esports, 20:40
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Augsburg (Carlwhizzer) Esports - FC Schalke 04 (Yoshi) Esports, 20:40
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
1. FSV Mainz 05 (Olom) Esports - FC Koln (Oolancer) Esports, 20:54
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Augsburg (Carlwhizzer) Esports - Stuttgart (Zazabak) Esports, 20:54
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Schalke 04 (Yoshi) Esports - 1. FSV Mainz 05 (Olom) Esports, 21:08
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Stuttgart (Zazabak) Esports - FC Koln (Oolancer) Esports, 21:08
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Augsburg (Carlwhizzer) Esports - FC Koln (Oolancer) Esports, 21:22
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Stuttgart (Zazabak) Esports - FC Schalke 04 (Yoshi) Esports, 21:22
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Augsburg (Carlwhizzer) Esports - 1. FSV Mainz 05 (Olom) Esports, 21:36
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
FC Koln (Oolancer) Esports - FC Schalke 04 (Yoshi) Esports, 21:36
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Olympiacos Piraeus (Skripp) Esports - Dynamo Kyiv (Alback) Esports, 22:00
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Shakhtar Donetsk (Vito) Esports - Club Brugge (Diablo) Esports, 22:00
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Salzburg (Olom) Esports - Club Brugge (Diablo) Esports, 22:14
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Shakhtar Donetsk (Vito) Esports - Dynamo Kyiv (Alback) Esports, 22:14
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Club Brugge (Diablo) Esports - Olympiacos Piraeus (Skripp) Esports, 22:28
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Salzburg (Olom) Esports - Shakhtar Donetsk (Vito) Esports, 22:28
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Olympiacos Piraeus (Skripp) Esports - Shakhtar Donetsk (Vito) Esports, 22:42
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Salzburg (Olom) Esports - Dynamo Kyiv (Alback) Esports, 22:42
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Club Brugge (Diablo) Esports - Dynamo Kyiv (Alback) Esports, 22:56
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Olympiacos Piraeus (Skripp) Esports - Salzburg (Olom) Esports, 22:56
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Club Brugge (Diablo) Esports - Shakhtar Donetsk (Vito) Esports, 23:10
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Dynamo Kyiv (Alback) Esports - Olympiacos Piraeus (Skripp) Esports, 23:10
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Club Brugge (Diablo) Esports - Salzburg (Olom) Esports, 23:24
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Dynamo Kyiv (Alback) Esports - Shakhtar Donetsk (Vito) Esports, 23:24
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Olympiacos Piraeus (Skripp) Esports - Club Brugge (Diablo) Esports, 23:38
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Shakhtar Donetsk (Vito) Esports - Salzburg (Olom) Esports, 23:38
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Dynamo Kyiv (Alback) Esports - Salzburg (Olom) Esports, 23:52
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Shakhtar Donetsk (Vito) Esports - Olympiacos Piraeus (Skripp) Esports, 23:52
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants, 19:05
Baseball, MLB,
Miami Marlins - Baltimore Orioles, 19:10
Baseball, MLB,
Colorado Rockies - Houston Astros, 21:10
Baseball, MLB,
Oakland Athletics - Minnesota Twins, 21:37
Baseball, MLB,
Washington Nationals - St. Louis Cardinals, 22:05
Baseball, MLB,
Los Angeles Angels - Texas Rangers, 22:07
Baseball, MLB,
San Diego Padres - Milwaukee Brewers, 22:10
Baseball, MLB,
Vshivkov, Pavel - Kononenko, Alexandr, 08:00
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Kryuchkov, Evgenii - Simonov, Sergey, 08:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Kononenko, Alexandr - Duka, Andrey, 08:30
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Bogomolov, Albert - Vshivkov, Pavel, 09:00
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Tolmachev, Ivan - Kryuchkov, Evgenii, 09:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Agapov, Alexey - Bardyshev, Georgy, 10:30
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Ilichev, Maksim - Mikheev, Daniil Anatolievich, 10:45
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Poletaev, Igor - Arutiunov, Ruben, 10:45
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Zirin, Aleksey - Kazakov, Aleksey Rudolfovich, 11:00
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Khomenko, Roman - Bazhinov, Yaroslav, 11:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Tsitselskii, Artem - Kalashnikov, Evgeniy, 11:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Kazakov, Aleksey Rudolfovich - Agapov, Alexey, 12:00
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Bazhinov, Yaroslav - Poletaev, Igor, 12:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Kalashnikov, Evgeniy - Ilichev, Maksim, 12:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Bardyshev, Georgy - Kazakov, Aleksey Rudolfovich, 13:00
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Arutiunov, Ruben - Bazhinov, Yaroslav, 13:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Mikheev, Daniil Anatolievich - Kalashnikov, Evgeniy, 13:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Nemashkalo, Vladimir - Alekseev, Aleksandr, 14:30
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Uezdin, Aleksey - Kozlov, Aleksandr, 14:45
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Sverdlov, Mikhail - Anisimov, Evgeny, 15:00
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Turabekov, Tynchtyk - Pavlenko, Roman, 15:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Anisimov, Evgeny - Nemashkalo, Vladimir, 16:00
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Pavlenko, Roman - Uezdin, Aleksey, 16:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Alekseev, Aleksandr - Anisimov, Evgeny, 17:00
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Kozlov, Aleksandr - Pavlenko, Roman, 17:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Zemit, Igor - Staroverov, Vladimir, 18:30
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Moshkov, Ivan - Razinkov, Dmitry, 18:45
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Sadkov, Andrey - Chernov, Vjacheslav, 19:00
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Tunitsyn, Dmitry - Lyfenko, Nikita, 19:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Staroverov, Vladimir - Sadkov, Andrey, 19:30
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Razinkov, Dmitry - Tunitsyn, Dmitry, 19:45
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Chernov, Vjacheslav - Zemit, Igor, 20:00
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Lyfenko, Nikita - Moshkov, Ivan, 20:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Zemit, Igor - Sadkov, Andrey, 20:30
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Staroverov, Vladimir - Chernov, Vjacheslav, 21:00
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Pinkovskii, Pavel - Rakhmanov, Viktor, 21:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Razinkov, Dmitry - Lyfenko, Nikita, 21:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Sayanov, Denis - Kalachev, Victor, 22:30
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Malahov, Kirill Nikolaevich - Molodtsov, Denis, 22:45
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Petrov, Aleksandr - Golyshev, Aleksandr, 22:45
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Uezdin, Aleksey - Korneev, Dmitry, 23:00
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Mikhailov, Igor - Chakhur, Vladislav, 23:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Kalashnikov, Evgeniy, 23:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou
Chsherbatih, Valeriya - Tikhomirova, Anna, 14:45
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou Dames
Ryazanova, Anna - Fetukhina, Margarita, 15:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou Dames
Tikhomirova, Anna - Fetukhina, Margarita, 17:15
Table Tennis, Rusland, Liga Pro Moskou Dames
Al Duhail SC - Esteghlal Tehran FC, 19:45
Voetbal, AFC Champions League,
FC AGMK - Shabab Al Ahli Dubai, 21:00
Voetbal, AFC Champions League,
Al Shorta Baghdad - Al Ahli Jeddah (KSA), 22:15
Voetbal, AFC Champions League,
Cotonsport Garoua - JS Kabylie, 15:00
Voetbal, CAF Confederations Cup,
Namungo FC - Raja Casablanca, 15:00
Voetbal, CAF Confederations Cup,
Nkana FC - Pyramids FC, 15:00
Voetbal, CAF Confederations Cup,
Orlando Pirates - ES Sétif, 15:00
Voetbal, CAF Confederations Cup,
ASC Diaraf - Etoile Sahel, 18:00
Voetbal, CAF Confederations Cup,
NAPSA Stars - Renaissance Sportive De Berkane, 18:00
Voetbal, CAF Confederations Cup,
Salitas FC - CS Sfaxien, 18:00
Voetbal, CAF Confederations Cup,
AaB Aalborg - Odense BK, 18:00
Voetbal, Denemarken, Superligaen
Lyngby - SønderjyskE, 18:00
Voetbal, Denemarken, Superligaen
FC Nordsjælland - Brøndby IF, 20:00
Voetbal, Denemarken, Superligaen
Sturm Graz - Wolfsberger AC, 18:30
Voetbal, Oostenrijk, Bundesliga
WSG Swarovski Tirol - Red Bull Salzburg, 18:30
Voetbal, Oostenrijk, Bundesliga
LASK Linz - Rapid Wien, 20:30
Voetbal, Oostenrijk, Bundesliga
Santa Clara - Moreirense, 16:30
Voetbal, Portugal, Primeira Liga
Marítimo Funchal - Rio Ave, 18:00
Voetbal, Portugal, Primeira Liga
S.C. Braga - Boavista, 20:00
Voetbal, Portugal, Primeira Liga
Sporting Lisbon - Belenenses, 22:15
Voetbal, Portugal, Primeira Liga
Hamilton Academical - Motherwell, 19:00
Voetbal, Schotland, Schotse Premiership
Hibernian - Livingston, 19:00
Voetbal, Schotland, Schotse Premiership
St Johnstone - Rangers FC, 20:00
Voetbal, Schotland, Schotse Premiership
Aberdeen - Celtic, 20:45
Voetbal, Schotland, Schotse Premiership
Kilmarnock - Dundee United, 20:45
Voetbal, Schotland, Schotse Premiership
Ross County - St Mirren, 20:45
Voetbal, Schotland, Schotse Premiership
Opava - Slovan Liberec, 15:00
Voetbal, Tsjechië, Tsjechische Eerste League
Příbram - Bohemians 1905, 15:00
Voetbal, Tsjechië, Tsjechische Eerste League
Slovácko - Zbrojovka Brno, 15:00
Voetbal, Tsjechië, Tsjechische Eerste League
Teplice - Viktoria Plzeň, 15:00
Voetbal, Tsjechië, Tsjechische Eerste League
FK Pardubice - Sparta Praha, 17:00
Voetbal, Tsjechië, Tsjechische Eerste League
Slavia Praha - FC Fastav Zlín, 19:30
Voetbal, Tsjechië, Tsjechische Eerste League
Ulsan Hyundai FC - Jeonbuk Motors, 12:00
Voetbal, Zuid Korea, K-League 1
Daegu - Suwon Bluewings, 12:30
Voetbal, Zuid Korea, K-League 1
Jeju United - FC Seoul, 12:30
Voetbal, Zuid Korea, K-League 1
Olympiakos Piraeus - Asteras Tripolis, 16:15
Voetbal, Griekenland, Super League
Aris Thessaloniki - PAOK Thessaloniki, 18:30
Voetbal, Griekenland, Super League
AEK Athens - Panathinaikos, 20:30
Voetbal, Griekenland, Super League
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec, 18:00
Voetbal, Polen, Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 18:00
Voetbal, Polen, Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Wisła Płock, 20:30
Voetbal, Polen, Ekstraklasa
Piast Gliwice - Legia Warszawa, 20:30
Voetbal, Polen, Ekstraklasa
Huracán Las Heras - Estudiantes De Río Cuarto, 19:00
Voetbal, Argentinië, Copa Argentina
Kuressaare FC - Vaprus Pärnu, 16:30
Voetbal, Estland, Premium Liiga
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju, 18:30
Voetbal, Estland, Premium Liiga
Tokyo Verdy - Kyoto Purple Sanga, 11:00
Voetbal, Japan, J2-League
Ehime FC - Matsumoto Yamaga FC, 12:00
Voetbal, Japan, J2-League
Giravanz Kitakyushu - Renofa Yamaguchi, 12:00
Voetbal, Japan, J2-League
Júbilo Iwata - Omiya Ardija, 12:00
Voetbal, Japan, J2-League
Machida Zelvia - FC Ryukyu, 12:00
Voetbal, Japan, J2-League
Mito Hollyhock - JEF United Chiba, 12:00
Voetbal, Japan, J2-League
Montedio Yamagata - V-Varen Nagasaki, 12:00
Voetbal, Japan, J2-League
Thespakusatsu Gunma - Fagiano Okayama, 12:00
Voetbal, Japan, J2-League
Tochigi SC - Albirex Niigata, 12:00
Voetbal, Japan, J2-League
Ventforet Kofu - SC Sagamihara, 12:00
Voetbal, Japan, J2-League
Gainare Tottori - FC Gifu, 12:00
Voetbal, Japan, J3-league
Lokomotiva Zagreb - Varaždin, 16:00
Voetbal, Kroatië, 1. HNL League
Istra 1961 - Rijeka, 18:05
Voetbal, Kroatië, 1. HNL League
Osijek - Dinamo Zagreb, 20:30
Voetbal, Kroatië, 1. HNL League
FC Akhmat Grozny - Krylya Sovetov Samara, 15:00
Voetbal, Rusland, Russische Beker
Lokomotiv Moscow - CSKA Moscow, 18:00
Voetbal, Rusland, Russische Beker
Ankaragücü - Denizlispor, 15:00
Voetbal, Turkije, Süper Lig
Erzurumspor - Yeni Malatyaspor, 15:00
Voetbal, Turkije, Süper Lig
Galatasaray A.Ş. - Trabzonspor A.Ş., 18:00
Voetbal, Turkije, Süper Lig
Shakhtyor Soligorsk - FC Isloch, 17:45
Voetbal, Wit-Rusland, Beker
Bate Borisov - Torpedo Belaz Zhodino, 19:45
Voetbal, Wit-Rusland, Beker
Cross, Rob - Aspinall, Nathan, 20:10
Darts, Unibet Premier League Darts,
Anderson, Gary - van den Bergh, Dimitri, 20:45
Darts, Unibet Premier League Darts,
van Gerwen, Michael - De Sousa, Jose Oliveira, 21:20
Darts, Unibet Premier League Darts,
Wade, James - Clayton, Jonny, 21:55
Darts, Unibet Premier League Darts,
Wright, Peter - Durrant, Glen, 22:30
Darts, Unibet Premier League Darts,
Murphy, Shaun - Davis, Mark, 11:00
Snooker, Wereldkampioenschap,
Williams, Mark - Craigie, Sam, 11:00
Snooker, Wereldkampioenschap,
Selby, Mark - Maflin, Kurt, 15:30
Snooker, Wereldkampioenschap,
Malaysia - Netherlands, 08:30
Cricket, Internationale Twenty20, Matches
Zimbabwe - Pakistan, 11:00
Cricket, Internationale Twenty20, Matches
AHC Potaissa Turda - CSM Bucuresti, 14:50
Handball, Roemenië, Liga Nationala
CSA Steaua Bucuresti - SCM Politehnica Timisoara, 17:25
Handball, Roemenië, Liga Nationala
Sir Safety Conad Perugia - Cucine Lube Civitanova, 20:30
Volleyball, Italië, SuperLega
Fenerbahçe - Ziraat Bankasi Ankara, 15:00
Volleyball, Turkije, Efelerligi
Norris, Alan - Girvan, Nathan, 10:30
Darts, Modus Online Live League,
North, Richard - Hammond, Corrine, 10:45
Darts, Modus Online Live League,
Thornton, Robert - Kelling, Jamie, 11:05
Darts, Modus Online Live League,
Girvan, Nathan - North, Richard, 11:20
Darts, Modus Online Live League,
Kelling, Jamie - Norris, Alan, 11:40
Darts, Modus Online Live League,
Hammond, Corrine - Thornton, Robert, 11:55
Darts, Modus Online Live League,
Girvan, Nathan - Kelling, Jamie, 12:15
Darts, Modus Online Live League,
North, Richard - Thornton, Robert, 12:30
Darts, Modus Online Live League,
Norris, Alan - Hammond, Corrine, 12:50
Darts, Modus Online Live League,
Kelling, Jamie - North, Richard, 13:05
Darts, Modus Online Live League,
Hammond, Corrine - Girvan, Nathan, 13:25
Darts, Modus Online Live League,
Thornton, Robert - Norris, Alan, 13:40
Darts, Modus Online Live League,
Hammond, Corrine - Kelling, Jamie, 14:00
Darts, Modus Online Live League,
Norris, Alan - North, Richard, 14:15
Darts, Modus Online Live League,
Girvan, Nathan - Thornton, Robert, 14:35
Darts, Modus Online Live League,
Gaio, Federico - Rublev, Andrey, 11:00
Tennis, ATP, Barcelona
Mannarino, Adrian - Ramos-Viñolas, Albert, 11:00
Tennis, ATP, Barcelona
Musetti, Lorenzo - Auger Aliassime, Felix, 11:00
Tennis, ATP, Barcelona
De Minaur, Alex - Bublik, Alexander, 12:00
Tennis, ATP, Barcelona
Munar, Jaume - Tsitsipas, Stefanos, 12:30
Tennis, ATP, Barcelona
Thompson, Jordan - Carreno Busta, Pablo, 13:00
Tennis, ATP, Barcelona
Moutet, Corentin - Evans, Daniel, 14:00
Tennis, ATP, Barcelona
Nishikori, Kei - Garin, Cristian, 15:00
Tennis, ATP, Barcelona
Nadal, Rafael - Ivashka, Ilya, 16:00
Tennis, ATP, Barcelona
Schwartzman, Diego Sebastian - Tiafoe, Frances, 17:20
Tennis, ATP, Barcelona
Rinderknech, Arthur - Kecmanovic, Miomir, 12:00
Tennis, ATP, Belgrado
Djokovic, Novak - Soonwoo Kwon, 14:30
Tennis, ATP, Belgrado
Cecchinato, Marco - Berrettini, Matteo, 15:50
Tennis, ATP, Belgrado
Diyas, Zarina - Kanepi, Kaia, 10:00
Tennis, WTA, Istanbul
Kostyuk, Marta - Kasatkina, Daria, 12:00
Tennis, WTA, Istanbul
Qiang Wang - Konjuh, Ana, 13:30
Tennis, WTA, Istanbul
Potapova, Anastasia - Cirstea, Sorana, 16:00
Tennis, WTA, Istanbul
Siniakova, Katerina - Mladenovic, Kristina, 17:30
Tennis, WTA, Istanbul
Korpatsch, Tamara - Pliskova, Karolina, 11:30
Tennis, WTA, Stuttgart
Ostapenko, Jelena - Voegele, Stefanie, 13:00
Tennis, WTA, Stuttgart
Bouzkova, Marie - Vondrousova, Marketa, 15:30
Tennis, WTA, Stuttgart
Kontaveit, Anett - Kenin, Sofia, 17:00
Tennis, WTA, Stuttgart
Barty, Ashleigh - Siegemund, Laura, 18:30
Tennis, WTA, Stuttgart
Sakkari, Maria - Kvitova, Petra, 19:45
Tennis, WTA, Stuttgart
Chardy, J/Martin, F - Mannarino, A/Paire, B, 15:00
Tennis, ATP Dubbel, Barcelona
Cabal, J S/Farah, R - Herbert, P-H/Mahut, N, 18:00
Tennis, ATP Dubbel, Barcelona
Lopez, F/Lopez, M - Dodig, I/Murray, J, 19:00
Tennis, ATP Dubbel, Barcelona
Arevalo, M/Middelkoop, M - Brkic, T/Cacic, N, 13:00
Tennis, ATP Dubbel, Belgrado
Millman, J/Smith, J - Demoliner, M/Gonzalez, S, 13:00
Tennis, ATP Dubbel, Belgrado
Kecmanovic, M/Lajovic, D - Bolelli, S/Gonzalez, Max, 15:00
Tennis, ATP Dubbel, Belgrado
Reid, M/Stakhovsky, S - Galloway, R/Lawson, A, 11:00
Tennis, Challenger dubbel, Rome
Pellegrino, A/Zeppieri, G - Cobolli, F/Gigante, M, 12:00
Tennis, Challenger dubbel, Rome
Giallanza, A/Iannini, F - Glasspool L/Heliovaara H, 14:00
Tennis, Challenger dubbel, Rome
Goransson, A/Monroe, N - Doumbia, S/Reboul, F, 14:00
Tennis, Challenger dubbel, Rome
Collarini, A/Dellien, H - Barrere, G/Olivetti, A, 16:00
Tennis, Challenger dubbel, Rome
Lorenzi, P/Varillas, J P - Lammons, N/Withrow, J, 17:30
Tennis, Challenger dubbel, Rome
Andreozzi, Guido - Ymer, Elias, 10:00
Tennis, Challenger, Rome
Tomic, Bernard - Bemelmans, Ruben, 11:00
Tennis, Challenger, Rome
Marcora, Roberto - Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo, 12:00
Tennis, Challenger, Rome
Lorenzi, Paolo - Lamasine, Tristan, 13:30
Tennis, Challenger, Rome
Kokkinakis, Thanasi - Gaston, Hugo, 15:30
Tennis, Challenger, Rome
Kostic, Natalija - Parry, Diane, 11:00
Tennis, ITF Dames, Oeiras
Webley-Smith, Emily - Minella, Mandy, 11:00
Tennis, ITF Dames, Oeiras
Na-Lae Han - Haddad Maia, Beatriz, 12:30
Tennis, ITF Dames, Oeiras
Saez Larra, Olga - Guerrero Alvarez, Eva, 12:30
Tennis, ITF Dames, Oeiras
Bronzetti, Lucia - Nara, Kurumi, 14:00
Tennis, ITF Dames, Oeiras
Jorge, Francisca - Melnikova, Marina, 14:00
Tennis, ITF Dames, Oeiras
Monnet, Carole - Shinikova, Isabella, 15:30
Tennis, ITF Dames, Oeiras
Kania-Chodun, P/Wachaczyk, J - Arruabarrena, L/Voracova, R, 10:00
Tennis, WTA Dubbel, Istanboel
En-Shuo Liang/Saisai Zheng - Vesnina, E/Zvonareva, V, 11:30
Tennis, WTA Dubbel, Istanboel
Kudermetova, V/Mertens, E - Buyukakcay, C/Ozgen, P, 13:00
Tennis, WTA Dubbel, Istanboel
Gumulya, B/Rompies, J - Hibino, N/Ninomiya, M, 14:30
Tennis, WTA Dubbel, Istanboel
Krawczyk, D/Mattek-Sands, B - Gracheva, V/Paar, L-I, 11:30
Tennis, WTA Dubbel, Stuttgart
Middendorf, J/Akugue Noha, N - Shuai Zhang/Yifan Xu, 17:00
Tennis, WTA Dubbel, Stuttgart
Carter, H/Stefani, L - Kichenok, N/Olaru, R, 18:30
Tennis, WTA Dubbel, Stuttgart
CSKA Moscow - Fenerbahçe Beko, 19:00
Basketball, Euroleague,
FC Barcelona - BC Zenit Saint Petersburg, 21:00
Basketball, Euroleague,
BC Kalev/Cramo - Nizhny Novgorod, 18:00
Basketball, VTB United League,
Liaoning Flying Leopards - Zhejiang Golden Bulls, 13:35
Basketball, China, CBA
S.Oliver Baskets - Brose Bamberg, 19:00
Basketball, Duitsland, BBL
Banco di Sardegna Sassari - Dolomiti Energia Trento, 20:30
Basketball, Italië, Lega A
BC Lietkabelis - BC Rytas Vilnius, 17:30
Basketball, Litouwen, LKL
San Pablo Burgos - Casademont Zaragoza, 18:30
Basketball, Spanje, Liga ACB
Iberostar Tenerife - Bilbao Basket, 21:15
Basketball, Spanje, Liga ACB
Darüşşafaka - Socar Petkim, 16:00
Basketball, Turkije, Super League
Demir İnşaat Büyükçekmece - Besiktas, 18:15
Basketball, Turkije, Super League
Jeonju KCC Egis - Incheon ET-Land Elephants, 12:00
Basketball, Zuid-Korea, KBL
N, 10:52
N, ,

Hoe krijg je gratis toegang tot de gratis voetbal livestreams?

Om toegang te krijgen tot livestreams bij bookmakers moet je als eerste een account aanmaken bij de aanbieder van de livestream. Het aanmaken van een account is vaak in enkele minuten gedaan. Zorg dat je altijd op de hoogte bent van de Algemene Voorwaarden en vul altijd je eigen gegevens in om problemen op een later moment te voorkomen.

Minimaal 1 euro op je account

Veel aanbieders van livestreams hebben de voorwaarde dat je minimaal 1 euro op je account moet hebben staan, je moet dus een storting maken. De minimale storting is vaak 10 euro. Nadat je een storting hebt gedaan krijg je toegang tot het gehele livestream aanbod.

Snel toegang tot livestreams, 3 stappen.

  1. Maak een account aan bij een bookmaker
  2. Stort een minimum bedrag (vaak 10 euro)
  3. Bezoek jouw favoriete livestream

Niet alle bookmakers bieden dezelfde livestreams aan

Er zijn vele sporten, divisies en niveaus. Net als in de echte tv-wereld kunnen er beperkingen aan licenties zitten. Zo heeft Bwin ooit het wereldwijde recht gehad om alle wedstrijden uit de Spaanse La Liga te streamen buiten Spanje. Er was dus geen enkele andere bookmaker die deze livestreams kon aanbieden, daar moet je echt voor bij Bwin zijn. Dit gebeurt regelmatig dat je dus voor een specifieke livestream slechts bij één bookmaker terecht kan. Het is dus niet gek om bij meerdere bookmakers accounts te hebben om snel tussen livestreams te kunnen schakelen.

Livestreams voor morgen bij Unibet

Newcastle United (Skripp) Esports - Leicester (Alback) Esports, 00:30
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Leeds United (Olom) Esports - Leicester (Alback) Esports, 01:12
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Newcastle United (Skripp) Esports - Wolverhampton Wanderers FC (Vito) Esports, 01:12
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Everton FC (Diablo) Esports - Leicester (Alback) Esports, 01:26
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Newcastle United (Skripp) Esports - Leeds United (Olom) Esports, 01:26
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Everton FC (Diablo) Esports - Wolverhampton Wanderers FC (Vito) Esports, 01:40
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Leicester (Alback) Esports - Newcastle United (Skripp) Esports, 01:40
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Everton FC (Diablo) Esports - Leeds United (Olom) Esports, 01:54
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Leicester (Alback) Esports - Wolverhampton Wanderers FC (Vito) Esports, 01:54
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Cleveland Indians - Chicago White Sox, 00:10
Baseball, MLB,
New York Yankees - Atlanta Braves, 00:35
Baseball, MLB,
Cincinnati Reds - Arizona Diamondbacks, 00:40
Baseball, MLB,
Detroit Tigers - Pittsburgh Pirates, 00:40
Baseball, MLB,
Boston Red Sox - Toronto Blue Jays, 01:10
Baseball, MLB,
Chicago Cubs - New York Mets, 01:40
Baseball, MLB,
Chicago Blackhawks - Nashville Predators, 01:00
Ice Hockey, NHL,
Deportivo La Guaira - Atlético Mineiro-MG, 00:00
Voetbal, Copa Libertadores,
The Strongest - Boca Juniors, 00:00
Voetbal, Copa Libertadores,
Ceará-CE - Jorge Wilstermann, 00:15
Voetbal, Copa Sudamericana,
San Lorenzo - Huachipato, 00:15
Voetbal, Copa Sudamericana,
Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls, 01:10
Basketball, NBA,
Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder, 01:10
Basketball, NBA,
Philadelphia 76ers - Phoenix Suns, 01:10
Basketball, NBA,
Toronto Raptors - Brooklyn Nets, 01:10
Basketball, NBA,
Washington Wizards - Golden State Warriors, 01:10
Basketball, NBA,
Granada CF - Eibar, 21:00
Voetbal, Spanje, La Liga
Real Sociedad - Celta Vigo, 21:00
Voetbal, Spanje, La Liga
FC Barcelona - Getafe, 22:00
Voetbal, Spanje, La Liga
Roma - Atalanta, 18:30
Voetbal, Italië, Serie A
Napoli - Lazio, 20:45
Voetbal, Italië, Serie A
SV Sandhausen - Hamburger SV, 20:30
Voetbal, Duitsland, 2. Bundesliga
Newcastle United (Skripp) Esports - Everton FC (Diablo) Esports, 02:08
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Wolverhampton Wanderers FC (Vito) Esports - Leeds United (Olom) Esports, 02:08
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Leicester (Alback) Esports - Leeds United (Olom) Esports, 02:22
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Wolverhampton Wanderers FC (Vito) Esports - Newcastle United (Skripp) Esports, 02:22
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Udinese Calcio (Skripp) Esports - Parma Calcio 1913 (Alback) Esports, 03:00
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
UC Sampdoria (Vito) Esports - Parma Calcio 1913 (Alback) Esports, 03:14
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
ACF Fiorentina (Olom) Esports - UC Sampdoria (Vito) Esports, 03:28
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
ACF Fiorentina (Olom) Esports - Parma Calcio 1913 (Alback) Esports, 03:42
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Udinese Calcio (Skripp) Esports - UC Sampdoria (Vito) Esports, 03:42
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Udinese Calcio (Skripp) Esports - ACF Fiorentina (Olom) Esports, 03:56
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Parma Calcio 1913 (Alback) Esports - Udinese Calcio (Skripp) Esports, 04:10
Voetbal, |Esports FIFA|, Cyber Stars League (2x5mins)
Kansas City Royals - Tampa Bay Rays, 02:10
Baseball, MLB,
Cincinnati Reds - Arizona Diamondbacks, 18:35
Baseball, MLB,
Detroit Tigers - Pittsburgh Pirates, 19:10
Baseball, MLB,
Arizona Coyotes - Minnesota Wild, 03:00
Ice Hockey, NHL,
Vegas Golden Knights - San José Sharks, 03:30
Ice Hockey, NHL,
Independiente del Valle - Defensa y Justicia, 02:00
Voetbal, Copa Libertadores,
Rentistas - Racing Club, 02:00
Voetbal, Copa Libertadores,
Universitario de Deportes - Palmeiras-SP, 02:00
Voetbal, Copa Libertadores,
América de Cali - Cerro Porteño, 04:00
Voetbal, Copa Libertadores,
Union La Calera - LDU Quito, 04:00
Voetbal, Copa Libertadores,
Guabirá Montero - CA Independiente Avellaneda, 02:30
Voetbal, Copa Sudamericana,
Montevideo City Torque - Bahia-BA, 02:30
Voetbal, Copa Sudamericana,
Western United FC - Wellington Phoenix, 11:05
Voetbal, Australië, A-League
AGF Aarhus - Randers FC, 17:45
Voetbal, Denemarken, Superligaen
Vejle Boldklub - AC Horsens, 18:00
Voetbal, Denemarken, Superligaen
FC Midtjylland - FC Copenhagen, 20:15
Voetbal, Denemarken, Superligaen
CD de Tondela - Nacional Madeira, 16:00
Voetbal, Portugal, Primeira Liga
Gil Vicente - Famalicão, 18:00
Voetbal, Portugal, Primeira Liga
Portimonense - Benfica, 20:00
Voetbal, Portugal, Primeira Liga
FC Porto - Vitoria Guimarães, 22:00
Voetbal, Portugal, Primeira Liga
Nagoya Grampus Eight - Gamba Osaka, 12:30
Voetbal, Japan, J1-League
CF Monterrey - Chivas Guadalajara, 04:00
Voetbal, Mexico, Liga MX
Alanyaspor - Gaziantep B.B., 15:00
Voetbal, Turkije, Süper Lig
Kasımpaşa - İstanbul Başakşehir, 18:00
Voetbal, Turkije, Süper Lig
Avangard Omsk - CSKA Moscow, 18:30
Ice Hockey, KHL,
Växjö Lakers HC - Örebro HK, 20:00
Ice Hockey, Zweden, SHL
Nepal - Malaysia, 09:30
Cricket, Internationale Twenty20, Matches
GAS Sales Piacenza - Leo Shoes Modena, 18:00
Volleyball, Italië, SuperLega
Allianz Milano - Nbv Verona, 19:00
Volleyball, Italië, SuperLega
Houston Rockets - Utah Jazz, 02:10
Basketball, NBA,
New York Knicks - Atlanta Hawks, 02:10
Basketball, NBA,
Dallas Mavericks - Detroit Pistons, 02:40
Basketball, NBA,
San Antonio Spurs - Miami Heat, 02:40
Basketball, NBA,
Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies, 04:10
Basketball, NBA,
Portland Trail Blazers - Denver Nuggets, 04:10
Basketball, NBA,
Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves, 04:10
Basketball, NBA,
Anadolu Efes - Real Madrid, 19:00
Basketball, Euroleague,
Enisey Krasnoyarsk - Unics Kazan, 14:30
Basketball, VTB United League,
Comunicaciones - Quimsa, 20:30
Basketball, Argentinië, LNB
South East Melbourne Phoenix - Sydney Kings, 11:30
Basketball, Australië, NBL
Shandong Heroes - Guangdong Southern Tigers, 13:35
Basketball, China, CBA
Alba Berlin - Basketball Löwen Braunschweig, 19:00
Basketball, Duitsland, BBL
Höttur - Valur Reykjavik, 20:15
Basketball, IJsland, Domino Premier League
Thor Thorl - KR Reykjavík, 22:15
Basketball, IJsland, Domino Premier League
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang KGC, 12:00
Basketball, Zuid-Korea, KBL